Pekařství a cukrářství

Zařízení pro všechny druhy chleba, jako je kvasový chléb, žitno-pšeničný chléb, bílý chléb, žitný chléb, celozrnný chléb, kukuřičný chléb, sodový chléb, plochý chléb typu piadina, pita, naan, tortilla, toasty, palačinky, sladký chléb, housky a další.

SUŠENKY

Vybavení pro všechny druhy sušenek, jako jsou mřížkované, lité, sendvičové, tvarované, plněné a další.

PEČIVO, MUFFIN, CROISSANT

Zařízení pro všechny druhy sušenek, jako jsou mřížkové řezy, lité, sendvičové, tvarované, plněné a další.

DORTY A PIŠKOTY

Technologie na dorty, jako jsou máslové dorty, piškotové dorty, šifónové dorty, čokoládové dorty, kávové dorty, dorty bez mouky, jako jsou tvarohové dorty, vrstvené dorty a kynuté dorty.

PIZZA

Zařízení pro všechny druhy těsta s hygienickým makro a mikro skladováním a automatickým dávkováním všech mouk, včetně konopné mouky a dalších mouk běžně používaných v bezlepkové a ekologické výrobě. Sila mohou být vybavena izolací, klimatizací a odvlhčovacími systémy a mohou být plněna přímo z cisterny automobilu, z jiných sil nebo ze stanic pro vyprazdňování pytlů a big bagů. Automatizovaná jednorázová nebo vícenásobná extrakce a fluidizace pro správné řízení FIFO a systémy prosévání pro zajištění bezpečnosti potravin v provozu.

BÁBOVKY

Zařízení pro všechny druhy těsta s hygienickým makro a mikro skladováním a automatickým dávkováním všech druhů mouk, včetně sladových obilných mouk. Sila mohou být vybavena izolací, klimatizací a odvlhčovacími systémy a mohou být plněna přímo z cisterny automobilu, z jiných sil nebo ze stanic pro vyprazdňování pytlů a big bagů. Automatizovaná jednoduchá nebo vícenásobná extrakce a fluidizace pro správnou kontrolu FIFO a třídicí systémy pro zajištění bezpečnosti potravin ve firmě.

STROUHANKA

Plně automatizovaná zařízení na využití přebytků z výroby chleba a chlebu podobných výrobků, jako jsou toasty a sendviče. Výsledný produkt lze znovu použít ve výrobě místo mouky, prodat, použít jako krmivo pro zvířata nebo dále zpracovat na krutony či strouhanku. Plně automatizované stanice pro vysoce přesné skladování a dávkování mikrosložek, jako jsou přídatné látky, dochucovadla, koření a příměsi, jako jsou ořechy, semena a sušené ovoce.

BEZLEPKOVÁ VÝROBA

Ekologické a bezlepkové zařízení pro výrobu všech potravin, včetně cukrářských výrobků, pečiva, těstovin, mléčných výrobků, premixů, dětské, funkční a sportovní výživy a krmiv.