Pekařství a cukrářství
PIZZA

Zařízení pro všechny druhy těsta s hygienickým makro a mikro skladováním a automatickým dávkováním všech mouk, včetně konopné mouky a dalších mouk běžně používaných v bezlepkové a ekologické výrobě. Sila mohou být vybavena izolací, klimatizací a odvlhčovacími systémy a mohou být plněna přímo z cisterny automobilu, z jiných sil nebo ze stanic pro vyprazdňování pytlů a big bagů. Automatizovaná jednorázová nebo vícenásobná extrakce a fluidizace pro správné řízení FIFO a systémy prosévání pro zajištění bezpečnosti potravin v provozu.

Vysoce univerzální fermentační systémy, jako jsou fermentory, rozpouštěče kvasnic a drtiče chleba pro kvásek z žitné nebo pšeničné mouky, tekutý kvásek a poolish (tekutý biga). Plně automatizované stanice pro vysoce přesné skladování a dávkování mikrosložek, jako je sůl, přísady, zlepšující látky, ochucovadla, koření a inkluze. Plně automatizované centralizované systémy pro výrobu, skladování a dávkování solanky. Nádrže na kapaliny a čisticí systém CIP pro kompletní sanitaci nádob a potrubí.
Řešení na míru pro jakoukoli složku vyžadující speciální přístup.
Přesné dávkování a vážení všech sil a dávkovacích stanic v reálném čase. Řízení všech operací prostřednictvím plně integrovaných dotykových panelů pro řízení výroby, plnění, mytí, údržbu klimatizace a softwaru pro sledování. Všechny stroje jsou v souladu s ATEX.
Systémy také pro ekologickou a bezlepkovou výrobu.