Pekařství a cukrářství
SUŠENKY

Vybavení pro všechny druhy sušenek, jako jsou mřížkované, lité, sendvičové, tvarované, plněné a další.

Hygienické makro a mikro skladování a automatické dávkování všech druhů mouky včetně sladových obilných mouk. Sila mohou být vybavena izolací, klimatizací, odvlhčovacími systémy a mohou být plněna přímo z nákladního automobilu nebo z jiných sil, případně ze stanic pro vyprazdňování pytlů a velkých big bagů. Automatizovaná jednorázová nebo vícenásobná extrakce a fludifikace pro přesnou správu FIFO. Kontrolní systémy pro zajištění bezpečnosti potravin v provozu. Zařízení na regeneraci sušenek pro opětovné použití na výrobní lince.
Skladování a automatické dávkování granulovaného a třtinového cukru s řízenou vlhkostí. Mlýnek na moučkový cukr a systémy pro přípravu, skladování a dávkování invertního cukru. Nádrže na tekutý cukr, dávkování studeného tuku, rozpouštěče, systém emulgátorů, skladování a dávkování vajec v klimatizovaných a izolovaných nádržích a čisticí systém CIP pro kompletní sanitaci nádob a potrubí.
Řešení na míru pro jakoukoli složku vyžadující speciální ošetření.
Plně automatizovaná stanice pro hygienické skladování a vysoce přesné dávkování mikrosložek, jako jsou chemické kvasnice, ochucovadla, příměsi, jako jsou ořechy, semena a sušené ovoce, mléko a kakaový prášek. Vážení všech sil a dávkovacích stanic v reálném čase. Řízení všech operací prostřednictvím plně integrovaných dotykových panelů pro řízení výroby, nakládání, mytí, úpravu a údržbu médií a softwaru pro dohledatelnost. Všechny stroje splňují požadavky ATEX a jsou vhodné pro abrazivní produkty, jako je cukr.
Technologie také pro funkční sušenky s vysoce přesným dávkováním složek, jako jsou omega3, beta glukany, kurkuma a probiotické vlákniny, například inulin a kolagen. Technologie pro ekologickou a bezlepkovou produkci.