Pekařství a cukrářství
PEČIVO, MUFFIN, CROISSANT

Zařízení pro všechny druhy sušenek, jako jsou mřížkové řezy, lité, sendvičové, tvarované, plněné a další.

Hygienické makro a mikro skladování a automatické dávkování všech druhů mouky včetně sladových obilných mouk. Sila mohou být vybavena izolací, klimatizačním a odvlhčovacím systémem a mohou být plněna přímo z cisteren automobilů, z jiných sil nebo ze stanic pro vyprazdňování big bagů. Automatizovaná jednorázová nebo vícenásobná extrakce a fludifikace pro přesnou správu FIFO. Kontrolní systémy pro zajištění bezpečnosti potravin v provozu. Zařízení na regeneraci sušenek pro opětovné použití na výrobní lince.
Skladování a automatické dávkování krupicového a třtinového cukru s řízenou vlhkostí. Mlýn na moučkový cukr a systémy pro přípravu, skladování a dávkování invertního cukru. Nádrže na tekutý cukr, dávkování studeného tuku, rozpouštěče, systém emulgátorů, skladování a dávkování vajec v klimatizovaných a izolovaných nádržích a systém čištění CIP pro kompletní sanitaci nádob a potrubí.
Vysoce univerzální fermentační systémy, jako jsou fermentory, rozpouštěče kvasnic a drtiče chleba pro kvásek z žitné nebo pšeničné mouky, tekutý kvásek a poolish (tekutý biga). Plně automatizovaná stanice pro hygienické skladování a vysoce přesné dávkování mikrosložek, jako jsou chemické kvasnice, ochucovadla, příměsi, jako jsou ořechy, semena a sušené ovoce, mléko a kakaový prášek. Přesné dávkování krémů a polev.
Řešení na míru pro jakoukoli složku vyžadující speciální přístup.
Vážení všech sil a dávkovacích stanic v reálném čase. Řízení všech operací prostřednictvím plně integrovaných dotykových panelů pro řízení výroby, plnění, mytí, klimatizace a údržby médií a softwaru pro dohledatelnost. Všechny stroje splňují požadavky ATEX a jsou vhodné pro abrazivní produkty, jako je cukr.
Zařízení také pro ekologickou a bezlepkovou výrobu.