Těstoviny a obiloviny
ČERSTVÉ TĚSTOVINY

Instalace zařízení pro všechny druhy krátkých těstovin, včetně cappelletti, fettuccine, gnocchi, lasagne, pappardelle, passatelli, ravioli, strozzapreti, tagliatelle, tortelli a další. Hygienické makro a mikro skladování a automatické dávkování běžné pšeničné mouky. Sila mohou být vybavena izolačními, klimatizačními a odvlhčovacími systémy a mohou být plněna přímo z cisteren automobilů nebo z jiných sil, případně z pytlových a bigbagových výsypných stanic. Jednoduchá nebo vícenásobná automatizovaná extrakce a fluidizace pro přesné řízení FIFO. Centralizovaný systém chlazení mouky pro postupné dosažení nastavené teploty. Systémy prosévání pro zajištění bezpečnosti potravin.

Plně automatizovaná stanice pro skladování a vysoce přesné dávkování mikrosložek, jako je sůl, barviva, aromata, vaječný prášek a případné přísady do nádivky. Nádrže na tekutiny, skladování a dávkování vajec v klimatizovaných a izolovaných nádržích a mycí systém CIP pro kompletní čištění nádrží a potrubí.
Řešení na míru pro všechny přísady, které vyžadují zvláštní zacházení.
Kontrola hmotnosti všech sil a dávkovacích stanic v reálném čase. Všechny operace jsou řízeny plně integrovanými dotykovými panely pro řízení výroby, plnění, mytí, klimatizaci a údržbu inženýrských sítí a softwarem zajišťujícím úplnou sledovatelnost. Veškeré strojní vybavení vyhovuje legislativě ATEX a je vhodné pro abrazivní produkty, jako je sůl.
Zařízení pro funkční těstoviny s vysoce přesným dávkováním omega3, beta-glukanů, kurkumy a probiotických vláknin, jako je inulin a kolagen. Zařízení pro bezlepkovou a bio výrobu.