Prvotní suroviny
OLEJE A TUKY

Hygienické skladování a přesné dávkování oleje, např. olivového, slunečnicového, kukuřičného, řepkového. Optimalizovaná řešení pro všechny olejů vyžadujících speciální úpravu. Nádrže s modifikovanou a řízenou atmosférou. Chlazené nádrže a čerpací systém s potrubím chlazeným potravinářským glykolem. Ruční nebo automatické dávkování pomocí odstředivých a objemových čerpadel.

Skladování tuků, jako je máslo, margarín, kokos. Dávkování za tepla s tavičem pro přesné dávkování výrobních množství s přímým dávkováním na hnětacím stroji. Dávkování za studena pro řízení a dávkování tuhých tuků přímo do výrobní linky pro zachování organoleptických vlastností složek a pro technologicky lepší hotový výrobek.

Vážení v reálném čase s řízením všech operací prostřednictvím plně integrovaných dotykových panelů pro řízení výroby, plnění, mytí, klimatizaci a údržbu médií a softwaru pro sledování. Plně automatizovaný mycí systém CIP pro celkovou sanitaci nádrží a potrubí. Všechny stroje splňují požadavky ATEX.