Cukrovinky
SNACK

Zařízení pro všechny druhy občerstvení, jako jsou bagety, preclíky, tyčinky, čokoládové tyčinky, cereální tyčinky, proteinové tyčinky, křupky, tortilly, popcorn, ořechové směsi a jiné občerstvení na bázi ořechů, semínka, sýrové občerstvení, marshmallows, krekry, rýžové krekry, samosy, sušené ovoce, sultánky, želé.

Hygienické skladování a automatické dávkování všech prášků a tekutin. Sila mohou být vybavena izolací, klimatizací, odvlhčovacími systémy a mohou být plněna přímo z cisterny automobilu nebo z jiných sil, případně ze stanic pro vyprazdňování pytlů a velkých big bagů. Automatizovaná jednorázová nebo vícenásobná extrakce a fludifikace pro přesnou správu FIFO. Kontrolní systémy pro zajištění bezpečnosti potravin v provozu. Zařízení pro využití chlebové nebo sušenkové nadvýroby k opětovnému použití prášku na výrobní lince.
Plně automatizovaná stanice pro vysoce přesné skladování a dávkování mikrosložek, jako je sůl, dochucovadla, barviva, vitamíny, příměsi, jako jsou ořechy, semena a sušené ovoce, mléko a kakaový prášek. Přesné dávkování krémů a polev. Skladování a automatické dávkování granulovaného a třtinového cukru s řízenou vlhkostí. Mlýnek na moučkový cukr a systémy pro přípravu, skladování a dávkování invertního cukru. Nádrže na tekutý cukr, dávkování studeného tuku, rozpouštěče, systém emulgátorů, skladování a dávkování vajec v klimatizovaných a izolovaných nádržích a čisticí systém CIP pro kompletní sanitaci nádob a potrubí.
Řešení na míru pro jakoukoli složku vyžadující speciální ošetření.
Vážení všech sil a dávkovacích stanic v reálném čase. Řízení všech operací prostřednictvím plně integrovaných dotykových panelů pro řízení výroby, plnění, mytí, úpravu a údržbu médií a softwaru pro dohledatelnost. Všechny stroje splňují požadavky ATEX a jsou vhodné pro abrazivní produkty, jako je cukr.
Zařízení také pro funkční svačiny s vysoce přesným dávkováním složek, jako jsou omega3, beta glukany, kurkumin a probiotické vlákniny, jako je inulin a kolagen. Zařízení pro ekologickou a bezlepkovou výrobu a sportovní doplňky.