Prvotní suroviny
MOUKA

Hygienické makro a mikro skladování a automatické dávkování pro všechny druhy mouky, včetně: žitné mouky, mouky z pšenice obecné, mouky z tvrdé pšenice, bezlepkové mouky, celozrnné mouky, ovesné mouky, špaldové mouky, kukuřičné mouky, rýžové mouky, ječné mouky, prosné mouky, teffové mouky, amarantové mouky, quinoové mouky, pohankové mouky, fazolové mouky, hrachové mouky, lupinové mouky a dalších.

Optimalizovaná řešení pro jakoukoli mouku vyžadující speciální úpravu. Sila mohou být vybavena izolací, klimatizačními a odvlhčovacími systémy a dalšími technologiemi pro specifické povětrnostní podmínky, aby byla vaše mouka v bezpečí.

Sila můžete plnit přímo z cisterny nákladních automobilů nebo z jiných sil, případně z výsypných stanic pro pytle a big bagy. Jednoduché nebo vícenásobné automatizované odsávání, vibrační kužel a fluidizace pro přesné řízení FIFO a pro zamezení vzniku kleneb s plynulejším pohybem produktu. Systémy prosévání pro pneumatickou nebo gravitační dopravu a pro extrakční kužely s variabilní velikostí a kapacitou pro zajištění bezpečnosti potravin. Přesné dávkování a kontrola hmotnosti v reálném čase všech sil a dávkovacích stanic.

Centralizované vysoce flexibilní systémy chlazení mouky prostřednictvím fluidního lože pro postupné dosažení nastavené teploty.

Všechny operace jsou řízeny plně integrovanými dotykovými panely pro řízení výroby, plnění, mytí, klimatizaci a údržbu inženýrských sítí a softwarem zajišťujícím plnou sledovatelnost. Veškeré strojní vybavení odpovídá legislativě ATEX.

Pro výrobky, jako je chléb, pizza a focaccia, poskytujeme vysoce univerzální fermentační technologie, jako jsou fermentory, rozpouštěcí a skladovací tanky na kvasnice a drtiče chleba pro přepracování tekutých kultur, žitného a pšeničného kvásku.

Vaše zařízení můžeme vybavit plně automatizovanými systémy na přepracování šrotu, abychom získali produkt, který lze vrátit zpět do výroby a dávkovat novou mouku, prodat, použít jako krmivo pro zvířata nebo znovu zpracovat na výrobu krutonů nebo strouhanky.