Hnětení těst

Zastupujeme výrobce MIXER, předního světového dodavatele patřícího do skupiny POLIN. Společnost byla založená roku 1992, s cílem vytvořit nejlepší technologie pro hnětení těst v řemeslném a průmyslovém odvětví. Speciálně pro výrobu chleba, pizzy, sušenek, pečiva a kynutých i nekynutých cukrářských výrobků. Neustále roste, získala a upevnila si vedoucí postavení na domácím i mezinárodním trhu.

HNĚTAČE PRO PRŮMYSLOVÉ LINKY

Společnost FUTURPOL nabízí realizace ucelených projektů nejen v oboru skladování a dávkování surovin do výroby, spolu s řešením problematiky hnětení těst. V nabídce má i plně automatické linky zejména pro potravinářský průmysl. Každá poptávka je individuálně připravena na míru požadavkům investora, na typ výrobku a jeho automatizaci.

HNĚTAČE PROFESIONÁLNÍ

Nabízí nejširší sortiment profesionálních a průmyslových míchaček, které umožňují výrobu všech možných druhů těsta a vyhovují různým systémům zpracování.

HNĚTAČE PRŮMYSLOVÉ

Sortiment míchaček MIXER je tak široký, že je schopen splnit každý požadavek výroby. Za krátkou pracovní dobu získáte těsto, které je vždy optimální ve všech svých vlastnostech: okysličení, teplota, homogenita a zrání.