eng
máme řešení pro...

CEPI - Surovinové hospodářství – moučné hospodářství

Venkovní zásobníky

GLOBOSILOS™ jsou venkovní zásobníky z nerezových materiálů AISI304 s kapacitou skladování od 10 do 150 m3. Ve standardním provedení jsou dodávána s uzamykatelnými dveřmi pro vyprazdňovací kužel sila, fluidními a vibračními systémy vyprazdňování, sondami hladinoznaku, žebříky a pochůznými lávkami a bezpečnostními prvky dle normy ATEX.

Vnitřní zásobníky

SILBOX™ kovová montovaná sila ve variantě ocelového jádra s elektrolyticky nanesenou vrstvou slitiny hliníku v celonerezovém provedení. Fluidní systém vyprazdňování, modulová konstrukce vhodná do stísněných prostor s omezenou výškou. Skladovací kapacita od 1 do 50 t.

SILSYSTEM™ Trevírová sila s patentovanou technologií HT určená instalaci do vnitřních prostor. Základny čtvercového či obdelníkového půdorysu s vibračními lůžky s výhodou přizpůsobení do nestandardních prostor. Skladovací kapacita od 1 do 60 t. Patentovaná trevová tkanina od firmy CEPI je jediný materiál vyhovující platné normě CE ATEX.

MICROCOMPACT™ Zásobníky pro skladování a dávkování mikrosurovin. Ruční nebo pneumatické plnění zásobníků, přesné dávkování mikrokomponentů s velmi přesným odvažováním každého z nich z následným přesunem do zpracování. Možnost řetězového doplňování dalších zásobníků.