eng
máme řešení pro...

CEPI - Surovinové hospodářství – moučné hospodářství - příslušenství

Skladování

sypkých materiálů v rozmezí granulometrie 30 micronů (např pudrový prach) až 15 mm (např. sojové boby) v zásobnících od 1 m3 do 150 m3 ve venkovních nerezových zásobnících či vnitřních kovových nebo trevírových silech.

Přeprava

Přepravujeme suroviny pneumaticky podtlakem, přetlakem či mechanicky šnekovými nebo spirálovými přepravníky.

Pneumatická přeprava surovin

V podobě přetlaku či podtlaku, spolehlivá a tichá s garancí dočistění cest při přepravě. Široká škála výkonů až do 50.000 Kg/hod.

Rozdělovače cest gravitační a pneumatické

Nezbytné pro automatické přesměrování toku dle Vámi zadaných požadavků

Vibrační prosévací zařízení

Pro pneu dopravu i gravitační plnění vyrobeno z nerezové oceli; průměry sít a výkony dle prosévaných materiálů; elektropneumatický ventil pro automatické odstranění nečistot mimo prosévačku; vysoké prosévací výkony

Turbínová prosévačka

Instalovaná do pneumatické dopravy pro prosévání materiálů různých granulometrií. Rychlá kontrola a údržba, výkon od 1000 do 3500 kg/hod.

Deferizace (odkovení)

Plášť z nerezové oceli - O 250 mm. Široké využití v průmyslu pro odkovení vysypávaných surovin. Dodáváno včetně servisní zásuvky pro snadné čištění kovových nečistot zachycených pomocí magnetických svíček.

Vyprazdňovače pytlů a big-bagů

Universální pro všechny rozměry. Použitelné pro dávkování přímo do systému a nebo pro plnění sil. Jako příslušenství lze využít elektrických kladkostrojů aplikovaných přímo na zařízení.

Zařízení pro mletí cukru

Mlýn cukru je možné dodávat včetně zásobníku namletého cukru s homogenizací a samostatnou filtrační jednotkou s protiexplozní pojistnou membránou. Odpovídá přísně sledovaným normám ATEX.

a mnoho dalšího ...