eng
máme řešení pro...

O partnerovi

CEPI S.p.A.
Via g. Ansaldo 15
Z.I. LA SELVA
47100 FORLÍ (FC), Italy

tel.: +39 0543 940514
fax.: +39 0543 940534
e-mail: cepi@cepisilos.com
www.cepisilos.com

Firma CEPI se zabývá projekcí a výrobou zařízení pro skladování, přepravu a dávkování sypkých a tekutých surovin pro potravinářský a chemický průmysl. Založena v roce 1985, vybudovala uvnitř své struktury kompetence nezbytné pro realizaci výrobního programu s využitím automatizačních softwarů na úrovni vysoké konkurenceschopnosti.

Díky obchodnímu oddělení, které je svým přístupem orientováno hlavně na odborné konzultace a poradenství, si firma vybudovala celosvětovou síť obchodních partnerů. V mnoha státech má firma CEPI svá přímá obchodní zastoupení. Dnešní trh reaguje velmi rychle, nicméně jen kvalita výrobků, jejich využití a spolehlivost, jsou parametry, které je navzájem odlišují. Právě z tohoto důvodu se firma CEPI snaží dát ve své nabídce něco navíc: výrobek na míru zákazníkovi a jeho zázemí, nejen z pohledu projekce, ale také informatiky.

CEPI je firmou relativně mladou, čerpající zkušenosti a zákonitosti z oboru získané praxí. Mezi jednotlivé manažery byly přerozděleny kompetence mající návaznost na projekci, výrobu, logistiku a hlubokou znalost materiálů a komponentů běžně dostupných na trhu. K tomuto se za poslední roky přidala divize elektroniky a informatiky, která učinila výsledný produkt ještě adresnější pro potřeby a požadavky trhu. Celková kontrola chodu a funkčnosti zařízení prostřednictvím centrálního řídícího panelu PLC se stala jedním z nejdůležitějších argumentů dodávek zařízení CEPI formou “na klíč”.

To vše je důvodem oprávněného vědomí, že naše firma je opravdovým leadrem v oblasti dodávek těchto zařízení pro potravinářský průmysl a to hlavně pekařský, cukrářský a těstárenský.