eng
máme řešení pro...

Zábavný "vepřový" den ve FUTURPOLu

V pátek 30. 7. 2010 se v naší firmě na chvíli zapomnělo na sila, hnětače, děličky, chlebové a rohlíkové linky a jiné podobné stroje a proběhla tu již tradiční letní zábavná akce pro zaměstnance, jejich rodinné příslušníky, přátele a obchodní partnery. I přes zpočátku trochu nepříznivé počasí se párty velmi vydařila a všichni přítomní se dobře pobavili, najedli a napili a děti se vyřádily na prolézačkách, houpačkách a trampolíně.
Již od dopoledních hodin jsme se posilňovali ovarovým masem z vepřové hlavy, vepřovým guláškem, dobrým chlazeným pivem a slivovicí z Pálenice Studená Loučka našeho kolegy Josefa Komárka, který tímto, jak on sám říká, "usnadňovačem komunikace" nešetřil, protože každý z nás si s ním musel připít na zdraví jeho nedávno narozené vnučky Evičky.
V popoledních hodinách se již o skvělé pohoštění opět postaral řeznický mistr Franta Pápica, který připravil zlatavé prasátko na rožni neopakovatelné chuti, a naše manželky a partnerky, které přichystaly různé saláty a napekly sladké pečivo. K hašení žízně jsme měli celý den k dispozici chlazenou kvasnicovou jedenáctku Moravan z Pivovaru Litovel a hojnost bílého i červeného vína. V odpoledních a večerních hodinách se o hudební zážitek a příležitost pro tanec, stejně jako v předcházejících letech, postarala roková kapela HERRGOTT. Bavili jsme se a hodovali až do pozdních nočních hodin.
Už teď se těšíme na další akci.

Novinky