eng
máme řešení pro...

Letní zábavná akce na FUTURPOLU

Letos se již počtvrté uskutečnila letní párty v areálu naší firmy. Tato tradiční zábavná akce pro zaměstnance, jejich rodinné příslušníky, přátele a obchodní partnery proběhla v pátek 27. 7. 2012 a nechybělo na ní nic z předcházejících let.
Akce začala již v poledne společným obědem. Podávala se červená kyselica s uzeným kolenem a třemi druhy klobás, kterou jsme zapíjeli chlazeným pivem MoravanPivovaru Litovel a slivovicí z Pálenice Studená Loučka našeho kolegy Jožina Komárka. Okolo třetí hodiny odpolední se dostavili první hosté a začali jsme rožnit prasátko. Chvíle čekání na zlatavou pečínku jsme si vyplňovali diskusemi s přáteli a obchodními partnery a konzumací sladkého i slaného pečiva od různých dobrovolných dárců. Také slivovička, chlazené pivo a víno obou barev z mohelnické vinotéky na Kovárně naší kamarádky Hanky Trunečkové tekly proudem. Slabší povahy, ženy, slečny a řidiči mohli svlažit hrdlo nealkoholickým pivem nebo vynikajícím chmelovým nápojem s příchutí limetky z přerovského pivovaru Zubr pod názvem Zubr yuzu & limeta, který obsahuje jen 2 % alkoholu.
Kolem sedmé hodiny večerní jsme se konečně dočkali a náš kolega Lukáš Jílek začal porcovat nádherně zlatavé prasátko připravené naším dvorním mistrem řezníkem Frantou Papicou. Zcela výjimečnou a neopakovatelnou chuť rožněného vepřového masa mohli přítomní doplnit skvělými saláty a pečivem od našich zákazníků pekárny SEMAG Havířov a Penam Olomouc.
Po famózním gastronomickém zážitku jsme si mohli zapařit a zatančit na hudbu mohelnické kapely Herrgott, která hrála až do pozdních nočních hodin. A protože na nás bylo počasí velmi hodné a slunce svítilo a hřálo až do večerních hodin, mohly se naše děti a děti našich přátel a hostů vyřádit na skluzavce, houpačkách a prolézačkách.
V průběhu večerní zábavy jsme, jako již tradičně, popřáli našemu šéfovi Vladimírovi Horovi k jeho narozeninám, které slaví začátkem letních prázdnin, a předali mu dar v podobě kytary. Doufáme, že na příští párty se ukáže a zahraje pár kusů s kapelou.
Skvělá zábava trvala až do brzkých ranních hodin a všichni účastníci byli velmi spokojeni.
Tak, ať tedy žije letní párty 2013, na kterou se všichni moc těšíme.

Novinky