eng
máme řešení pro...

Společnost CEPI buduje nové sídlo

Naše společnost jako výhradní zástupce společnosti CEPI S.p.A., která je renomovaným výrobcem špičkových, plně automatizovaných systémů skladování, přepravy a dávkování sypkých a tekutých surovin, pro Českou a Slovenskou republiku, má tu čest, informovat své klienty o chystaném počinu této světoznámé výrobní společnosti.

I přes nelehkou situaci na jaře letošního roku, kdy byla celá Itálie ochromena pandemií nemoci COVID19, společnost CEPI nezahálela a snažila se všemožnými způsoby zajistit uspokojení potřeb svých klientů po celém světě a současně usilovně pracovala na projektu nového sídla společnosti na zelené louce.

Vše se podařilo zvládnout velmi dobře, a tak Vám, naši klienti, můžeme představit projekt nového sídla a výrobních prostor, který startuje právě v těchto dnech.

Nový „domov“ společnosti CEPI bude dokončen na jaře 2021 a jak píše náš partner na jeho webových stránkách: „Bude krásný, a hlavně zelený a bezpečný. Začali jsme na zelené louce, s trochou prostředků a spoustou nadšení. Vyrostli jsme a začali kopat základy nového domova.“

Aby byla společnost CEPI i nadále schopna perfektně reagovat na potřeby svých klientů, rozhodla se pro výstavbu nového většího sídla společnosti s většími prostorami pro výrobu, montáž a skladovací prostory. Celý projekt je zaměřen nejen na zkvalitňování poskytovaných služeb klientům, ale i na zkvalitnění pracovního prostředí všech zaměstnanců a na inovativní technologie, které jsou odpovědné k životnímu prostředí. Celý komplex budov bude zásoben a temperován obnovitelnou energií prostřednictvím solárního systému o výkonu 430 kW/ hod., vybaven systémem celkové rekuperace tepla, systémem rekuperace dešťové vody pro zavlažování, soustavou vysoce účinných tepelných čerpadel, zvýšenou izolací budov, zvýšeným prostupem denního světla a v neposlední řadě systémem dobíjení elektromobilů. Nový objekt je navržen tak, aby chránil bezpečnost pracovníků a zpříjemnil jim práci. Vnitřní prostory budou vybaveny například systémem mikrofiltrace vzduchu a podlahovým vytápěním.

Celý komplex nového sídla bude tvořen výrobními halami o rozloze 13 000 m2, což představuje dvojnásobnou výrobní kapacitu oproti stávajícímu stavu a kopíruje tak růst společnosti v posledních několika letech. Dále bude objekt disponovat kancelářskými prostory o rozloze 2 000 m2, automatickým vertikální skladem, zkušebnou a prototypovou místností s metrologickou stanicí o rozloze 240 m2, oddělením pro mytí sil, montážní věží o výšce 16 m pro výrobu venkovních sil a vyhrazeným skladovacím prostorem.


 

Na studii nového sídla se můžete podívat po kliknutí na ikonu vpravo.     

Další novinky