eng
máme řešení pro...

Novinky od CEPI

Náš letitý obchodní partner, světově známá a renomovaná italská společnost CEPI S.p.A., významný a velmi zkušený výrobce zařízení pro skladování, přepravu a dávkování sypkých a tekutých surovin pro různá odvětví průmyslu se neustále rozvíjí, modernizuje své výrobní procesy a snaží se vývojem nových technických řešení přizpůsobit potřebám svých klientů.

Nejnovějším počinem pro zlepšení informovanosti potenciálních klientů a komunikace s nimi jsou zcela nové webové stránky společnosti www.cepisilos.com, které poskytují velmi přehledným způsobem nejen veškeré potřebné informace o společnosti, jejich standardech a cílech a výrobním portfoliu, ale logickým způsobem navádějí případného zájemce o nové technologie ke způsobu řešení jeho problematiky, který následně může konzultovat přímo se s odborníky ze společnosti CEPI S.p.A. nebo s odborníky z četných obchodně technických zastoupení společnosti po celém světě. Společnost CEPI S.p.A., která v brzké době oslaví 35. výročí od založení, se změnou webových stránek začala též používat inovované, modernizované logo.   

Máte-li potřebu řešit ve Vaší společnosti problematiku skladování, přepravy a dávkování sypkých a tekutých surovin, můžete navštívit nové webové stránky společnosti a následně se obrátit na nás, společnost FUTURPOL, s.r.o., obchodně technického a servisního partnera pro Českou a Slovenskou republiku.

S odborníky ze společnosti CEPI S.p.A. se můžete též v nejbližším časovém horizontu potkat od 7. do 11. listopadu na veletrhu IBIE International Baking Industry ExpositionConvention Center v americkém Las Vegas (stánek 7031), od 13. do 15 listopadu na veletrhu Anutech International FoodTec na výstavišti v indickém Novém Díllí (hala 12A, stánek A06) a od 21. do 24. listopadu na veletrhu Südback v areálu výstaviště Messe Stuttgart v německém Stuttgartu (hala 7, stánek 7B72).

Další novinky